WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

e) fizyka – 20 października 2023 r., godz. 8.30-10.00, s. 0.4A;
f) biologia – 23 października 2023 r., godz. 8.30-10.00, s. 0.4A;
g) chemia – 24 października 2023 r., godz. 8.30-10.00, s. 0.4A;
h) j. angielski – 25 października 2023 r., godz. 8.30-10.00, s. 0.4A.

HARMONOGRAM II i III STOPNIA WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

ZASADY ORGANIZACJI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Pierwszy stopień konkursu przeprowadzony zostanie w formie pisemnej. Do pierwszego stopnia przystępują uczniowie na zasadzie dobrowolności. Do drugiego stopnia kwalifikują się uczniowie, którzy na pierwszym stopniu uzyskali wymaganą liczbę punktów, ustaloną przez szkolną komisję konkursową. Do trzeciego stopnia kwalifikują się uczestnicy stopnia drugiego, którzy na tym stopniu uzyskali co najmniej 85% punktów możliwych do zdobycia. Uczestnicy trzeciego stopnia mogą uzyskać tytuł laureata lub finalisty. Laureatami  zostają uczestnicy, którzy uzyskali co najmniej  90%  punktów możliwych do zdobycia. Finalistami zostają pozostali uczestnicy zakwalifikowani do trzeciego stopnia,  którzy uzyskali co najmniej 50% punktów możliwych do zdobycia.

Szczegółowy  zakres  wiedzy  i  umiejętności  wymagany  na pierwszym  stopniu konkursu obejmuje treści podstawy programowej przedmiotu. Szczegółowy zakres wiedzy i umiejętności wymagany na drugim i trzecim stopniu konkursu oraz wykaz proponowanej literatury zawiera ZAŁĄCZNIK NR 1 regulaminów konkursów dostępnych na stronie internetowej organizatora.

Podczas pracy z arkuszem konkursowym uczeń nie może korzystać z żadnych pomocy dydaktycznych. Do sali, w której odbywają się eliminacje konkursowe, uczeń nie może wnosić żadnych urządzeń telekomunikacyjnych i informatycznych. Uczestnicy konkursu mogą wnieść do sali,  w której odbywa się konkurs, wyłącznie małą butelkę wody. Uczestnicy konkursu rozwiązania zadań zapisują wyłącznie długopisem z niebieskim tuszem nieścieralnym. Zabrania się używania długopisu z czarnym tuszem, ołówków i korektorów.

REGULAMINY WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

ZAKRES WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH - I ETAP

a) j. polski;
b) matematyka;