Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 7 grudnia 2022
Lekcja w planie Informacja o zmianie
Godziny Lekcja Lekcja Sala Data Godziny
czwartek, 8 grudnia 2022
Lekcja w planie Informacja o zmianie
Godziny Lekcja Lekcja Sala Data Godziny
07:30 - 08:15 2 b rel - religia (Bykowska A.) Hanus M. - edukacja wczesnoszkolna (2 b n/rel) 41 jutro 07:30 - 08:15
Hanus M. - edukacja wczesnoszkolna (2 b rel) 41 jutro 07:30 - 08:15
07:30 - 08:15 4 b - język polski (Lewandowska T.) Siarkowska G. - matematyka (4 b) 19 jutro 07:30 - 08:15
07:30 - 08:15 4 c - wychowanie fizyczne (Nowak P.) Chojnacki J. - wychowanie fizyczne (4 c) s.gim.A jutro 07:30 - 08:15
07:30 - 08:15 8 a - edukacja dla bezpieczeństwa (Filuś M.) Knapik S. - zajęcia z pedagogiem (8 a) 2.2 jutro 07:30 - 08:15
07:30 - 08:15 8 CD ch - wychowanie fizyczne (Słonka A.) Beruś-Kluka B. - wychowanie fizyczne (8 CD ch) s.gim.B jutro 07:30 - 08:15
08:25 - 09:10 2 B - edukacja wczesnoszkolna (Piechota M.) Szczepanek I. - edukacja wczesnoszkolna (2 B) 41 jutro 08:25 - 09:10
08:25 - 09:10 4 c - wychowanie fizyczne (Nowak P.) Chojnacki J. - wychowanie fizyczne (4 c) s.gim.A jutro 08:25 - 09:10
08:25 - 09:10 5 a rel - religia (Bykowska A.) Plaza-Panewka M. - plastyka (5 a n/rel) 33 jutro 08:25 - 09:10
Plaza-Panewka M. - plastyka (5 a rel) 33 jutro 08:25 - 09:10
08:25 - 09:10 6 b - język polski (Lewandowska T.) Kanik-Dendys K. - język polski (6 b) 1.2 jutro 08:25 - 09:10
08:25 - 09:10 8 b - edukacja dla bezpieczeństwa (Filuś M.) Krehut J. - informatyka (8 b) 2.11 jutro 08:25 - 09:10
08:25 - 09:10 8 CD ch - wychowanie fizyczne (Słonka A.) Beruś-Kluka B. - wychowanie fizyczne (8 CD ch) s.gim.B jutro 08:25 - 09:10
09:20 - 10:05 2 B - wychowanie fizyczne (Piechota M.) Józefowicz M. - wychowanie fizyczne (2 B) aula A jutro 09:20 - 10:05
09:20 - 10:05 4 b - wychowanie fizyczne (Nowak P.) Chojnacki J. - wychowanie fizyczne (4 b) s.gim.A jutro 09:20 - 10:05
09:20 - 10:05 5 a - język polski (Lewandowska T.) Plaza-Panewka M. - plastyka (5 a) 34 jutro 09:20 - 10:05
09:20 - 10:05 8 c - edukacja dla bezpieczeństwa (Filuś M.) Krywult A. - język angielski (8 c) 2.4C jutro 09:20 - 10:05
10:15 - 11:00 2 B - edukacja wczesnoszkolna (Piechota M.) Morys I. - edukacja wczesnoszkolna (2 B) 41 jutro 10:15 - 11:00
10:15 - 11:00 2 c rel - religia (Bykowska A.) Dendys Ł. - edukacja wczesnoszkolna (2 c rel) 39 jutro 10:15 - 11:00
Dendys Ł. - edukacja wczesnoszkolna (2 c n/rel) 39 jutro 10:15 - 11:00
10:15 - 11:00 4 b - wychowanie fizyczne (Nowak P.) Chojnacki J. - wychowanie fizyczne (4 b) s.gim.A jutro 10:15 - 11:00
10:15 - 11:00 5 a - język polski (Lewandowska T.) Plaza-Panewka M. - plastyka (5 a) 34 jutro 10:15 - 11:00
10:15 - 11:00 6 c - wychowanie fizyczne (Słonka A.) Rybińska D. - wychowanie fizyczne (6 c) s.gim.B jutro 10:15 - 11:00
10:15 - 11:00 8 d - edukacja dla bezpieczeństwa (Filuś M.) Barbasz-Sztajno M. - język angielski (8 d) 2.12 jutro 10:15 - 11:00
11:10 - 11:55 3 koło sportowe 3c - kółko sportowe (Nowak P.) Beruś-Kluka B. - zajęcia rozwijające uzdolnienia (3 koło sportowe 3c) aula A jutro 11:10 - 11:55
11:10 - 11:55 4 b - język angielski (Wojdyła-Kondracka D.) Becker-Sala K. - zajęcia opiekuńcze (4 b) 19 jutro 11:10 - 11:55
11:10 - 11:55 5 b rel - religia (Bykowska A.) Nowak I. - muzyka (5 b rel) 30 jutro 11:10 - 11:55
11:10 - 11:55 6 c - wychowanie fizyczne (Słonka A.) Rybińska D. - wychowanie fizyczne (6 c) s.gim.B jutro 11:10 - 11:55
11:10 - 11:55 8 e - edukacja dla bezpieczeństwa (Filuś M.) Hutyra M. - matematyka (8 e) 1.3 jutro 11:10 - 11:55
12:15 - 13:00 1-3 j.polski cudzoziemcy grupa 2 - język polski (Piechota M.) Lekcja odwołana
12:15 - 13:00 5b 5b - język angielski - język angielski (Wojdyła-Kondracka D.) Lekcja odwołana
12:15 - 13:00 8 AE ch - wychowanie fizyczne (Nowak P.) Kubień D. - zajęcia opiekuńcze (8 AE ch) 1.2 jutro 12:15 - 13:00
12:15 - 13:00 8 f - edukacja dla bezpieczeństwa (Filuś M.) Włodarczyk-Pilch J. - język angielski (8 f) 1.3 jutro 12:15 - 13:00
12:15 - 13:15 świetlica Ch. J. 22/23 - świetlica szkolna (Słonka A.) Małysz R. - świetlica szkolna (świetlica Ch. J. 22/23) 38 jutro 12:15 - 13:15
13:05 - 13:50 1-3 j.polski cudzoziemcy grupa 2 - język polski (Piechota M.) Lekcja odwołana
13:20 - 14:05 6 d - język angielski (Wojdyła-Kondracka D.) Hutyra M. - matematyka (6 d) 0.4B jutro 13:20 - 14:05
13:20 - 14:05 8 AE ch - wychowanie fizyczne (Nowak P.) Nowak I. - zajęcia opiekuńcze (8 AE ch) 1.2 jutro 13:20 - 14:05
piątek, 9 grudnia 2022
Lekcja w planie Informacja o zmianie
Godziny Lekcja Lekcja Sala Data Godziny
07:30 - 08:15 2 B - edukacja wczesnoszkolna (Piechota M.) Józefowicz M. - edukacja wczesnoszkolna (2 B) 41 2022-12-09 07:30 - 08:15
07:30 - 08:15 2 c rel - religia (Bykowska A.) Dendys Ł. - edukacja wczesnoszkolna (2 c rel) 39 2022-12-09 07:30 - 08:15
Dendys Ł. - edukacja wczesnoszkolna (2 c n/rel) 39 2022-12-09 07:30 - 08:15
07:30 - 08:15 4 b - język angielski (Wojdyła-Kondracka D.) Barbasz-Sztajno M. - język angielski (4 b) 19 2022-12-09 07:30 - 08:15
08:25 - 09:10 2 b rel - religia (Bykowska A.) Kasprzak Ł. - religia (2 b rel) 41 2022-12-09 08:25 - 09:10
08:25 - 09:10 5 b 2 - język angielski (Wojdyła-Kondracka D.) Barbasz-Sztajno M. - język angielski (5 b 2) 35 2022-12-09 08:25 - 09:10
08:25 - 09:10 6 d - wychowanie fizyczne (Słonka A.) Chojnacki J. - wychowanie fizyczne (6 d) s.gim.B 2022-12-09 08:25 - 09:10
08:30 - 09:15 7 a Zofia Pięta - język polski (Lewandowska T.) Lekcja odwołana
09:20 - 10:05 2 B - edukacja wczesnoszkolna (Piechota M.) Golec I. - edukacja wczesnoszkolna (2 B) 41 2022-12-09 09:20 - 10:05
09:20 - 10:05 4 c - wychowanie fizyczne (Nowak P.) Chojnacki J. - wychowanie fizyczne (4 c) s.gim.A 2022-12-09 09:20 - 10:05
09:20 - 10:05 5 a rel - religia (Bykowska A.) Reglińska-Suchy A. - język polski (5 a rel) 34 2022-12-09 09:20 - 10:05
Reglińska-Suchy A. - język polski (5 a n/rel) 34 2022-12-09 09:20 - 10:05
09:20 - 10:05 5 c 2 - język angielski (Wojdyła-Kondracka D.) Hutyra M. - matematyka (5 c 2) 0.4A 2022-12-09 09:20 - 10:05
09:20 - 10:05 7 a Zofia Pięta - język polski (Lewandowska T.) Lekcja odwołana
10:15 - 11:00 2 B - edukacja wczesnoszkolna (Piechota M.) Haręża-Lorek I. - zajęcia opiekuńcze (2 B) 41 2022-12-09 10:15 - 11:00
10:15 - 11:00 4 c - wychowanie fizyczne (Nowak P.) Chojnacki J. - wychowanie fizyczne (4 c) s.gim.A 2022-12-09 10:15 - 11:00
10:15 - 11:00 5 b rel - religia (Bykowska A.) Siarkowska G. - matematyka (5 b n/rel) 33 2022-12-09 10:15 - 11:00
Siarkowska G. - matematyka (5 b rel) 33 2022-12-09 10:15 - 11:00
10:15 - 11:00 6 c - wychowanie fizyczne (Słonka A.) Jurczak E. - biologia (6 c) 0.4A 2022-12-09 10:15 - 11:00
11:10 - 11:55 2 Zajęcia dodatkowe- dziewczynki klasa 2b - edukacja społeczna (Piechota M.) Lekcja odwołana
11:10 - 11:55 5 a - język polski (Lewandowska T.) Hanus M. - zajęcia opiekuńcze (5 a) 33 2022-12-09 11:10 - 11:55
11:10 - 11:55 6 c - wychowanie fizyczne (Słonka A.) Barbasz-Sztajno M. - język angielski (6 c) s.gim.B 2022-12-09 11:10 - 11:55
11:10 - 11:55 6 d - język angielski (Wojdyła-Kondracka D.) Kuziemka P. - muzyka (6 d) 0.4B 2022-12-09 11:10 - 11:55
11:20 - 12:05 7 a Zofia Pięta - religia (Bykowska A.) Lekcja odwołana
12:15 - 13:00 6 b - język polski (Lewandowska T.) Krywult A. - język angielski (6 b) 1.2 2022-12-09 12:15 - 13:00
12:15 - 13:00 6d 6d język angielski - język angielski (Wojdyła-Kondracka D.) Lekcja odwołana
13:20 - 14:05 8 d - język polski (Lewandowska T.) Kanik-Dendys K. - język polski (8 d) 1.12 2022-12-09 13:20 - 14:05