środa, 22 maja 2019
Lekcja w planie Informacja o zmianie
Godziny Lekcja Lekcja Sala Data Godziny
08:00 - 08:45 2 D - edukacja wczesnoszkolna (Józefowicz M.) Dendys Ł. - edukacja wczesnoszkolna (2 D) 43 dziś 08:00 - 08:45
08:00 - 08:45 3 GCA dz - wychowanie fizyczne (Rybińska D.) Peterko L. - historia (3 GCA dz) 0.4B dziś 08:00 - 08:45
08:00 - 08:45 4 log 12 - zajęcia z logopedą (Loranc-Klajner R.) Lekcja odwołana
08:55 - 09:40 2 D - wychowanie fizyczne (Józefowicz M.) Piechota M. - wychowanie fizyczne (2 D) aula A dziś 08:55 - 09:40
08:55 - 09:40 4 a - wychowanie fizyczne (Chojnacki J.) Golec I. - zajęcia opiekuńcze (4 a) 43 dziś 08:55 - 09:40
08:55 - 09:40 4 d - język polski (Lewandowska T.) Makowski M. - przyroda (4 d) 35 dziś 08:55 - 09:40
08:55 - 09:40 7 abc dz - wychowanie fizyczne (Rybińska D.) Barbasz-Sztajno M. - język angielski (7 abc dz) 0.4B dziś 08:55 - 09:40
09:50 - 10:35 2 D - edukacja wczesnoszkolna (Józefowicz M.) Małysz R. - edukacja wczesnoszkolna (2 D) 43 dziś 09:50 - 10:35
09:50 - 10:35 4 a - wychowanie fizyczne (Chojnacki J.) Ficoń U. - zajęcia opiekuńcze (4 a) jad. dziś 09:50 - 10:35
09:50 - 10:35 5 e - biologia (Joniec M.) Włodarczyk-Pilch J. - język angielski (5 e) 33 dziś 09:50 - 10:35
09:50 - 10:35 7 abc dz - wychowanie fizyczne (Rybińska D.) Peterko L. - historia (7 abc dz) jad. dziś 09:50 - 10:35
10:50 - 11:35 2 D - edukacja wczesnoszkolna (Józefowicz M.) Byrdy B. - edukacja wczesnoszkolna (2 D) 43 dziś 10:50 - 11:35
10:50 - 11:35 4 f - zajęcia z wychowawcą (Joniec M.) Hubert B. - matematyka (4 f) 33 dziś 10:50 - 11:35
11:45 - 12:30 2d Gry matematyczne - zajęcia rozwijające uzdolnienia (Józefowicz M.) Knapik S. - zajęcia z pedagogiem (2d Gry matematyczne) 43 dziś 11:45 - 12:30
11:45 - 12:30 3 GS - wychowanie fizyczne (Chojnacki J.) Bysko S. - zajęcia techniczne (3 GS) 2.12 dziś 11:45 - 12:30
11:45 - 12:30 4 a - historia (Loranc-Klajner R.) Barbasz-Sztajno M. - język angielski (4 a) 34 dziś 11:45 - 12:30
11:45 - 12:30 5 b n/rel - zajęcia opiekuńcze (Sroka A.) Nowak I. - zajęcia opiekuńcze (5 b n/rel) 0.4A dziś 11:45 - 12:30
11:45 - 12:30 5 d - biologia (Joniec M.) Kanik-Dendys K. - język polski (5 d) 18 dziś 11:45 - 12:30
11:45 - 12:30 8 a - język polski (Zuziak M.) Jurkiewicz B. - wychowanie do życia w rodzinie (8 a) 2.3 dziś 11:45 - 12:30
12:50 - 13:35 3 GB - język polski (Zuziak M.) Semmler-Górna I. - zajęcia opiekuńcze (3 GB) 2.3 dziś 12:50 - 13:35
12:50 - 13:35 3 GS - wychowanie fizyczne (Chojnacki J.) Nowak P. - wychowanie fizyczne (3 GS) s.gim.B dziś 12:50 - 13:35
12:50 - 13:35 4 e - historia (Loranc-Klajner R.) Zaczek E. - matematyka (4 e) 34 dziś 12:50 - 13:35
12:50 - 13:35 5 a - biologia (Joniec M.) Reglińska-Suchy A. - język polski (5 a) 0.4A dziś 12:50 - 13:35
12:50 - 13:35 7 c n/rel - zajęcia opiekuńcze (Sroka A.) Reglińska-Suchy A. - zajęcia opiekuńcze (7 c n/rel) 0.4A dziś 12:50 - 13:35
13:55 - 14:40 4, 5 dzjp - język polski (Zuziak M.) Plaza-Panewka M. - świetlica szkolna (4, 5 dzjp) 28 dziś 13:55 - 14:40
13:55 - 14:40 5 a - historia (Loranc-Klajner R.) Szering E. - matematyka (5 a) 0.4A dziś 13:55 - 14:40
13:55 - 14:40 8 ad chł - wychowanie fizyczne (Chojnacki J.) Nowak P. - wychowanie fizyczne (8 ad chł) s.gim.B dziś 13:55 - 14:40
14:50 - 15:35 3 GBA ch - wychowanie fizyczne (Chojnacki J.) Porębski S. - historia (3 GBA ch) 1.12 dziś 14:50 - 15:35
14:50 - 15:35 3 GS - biologia (Joniec M.) Jurkiewicz B. - wychowanie do życia w rodzinie (3 GS) 1.15 dziś 14:50 - 15:35
14:50 - 15:35 4, 5 dzjp - język polski (Zuziak M.) Plaza-Panewka M. - świetlica szkolna (4, 5 dzjp) 28 dziś 14:50 - 15:35
15:40 - 16:25 5-6 zdrowie przez sport - zajęcia rozwijające uzdolnienia (Chojnacki J.) Lekcja odwołana
16:30 - 17:15 5-6 zdrowie przez sport - zajęcia rozwijające uzdolnienia (Chojnacki J.) Lekcja odwołana