NASZE SUKCESY

2020/2021

~ Konkurs Poetycki „Mój wiersz o Janie Pawle II” (organizator – Szkoła Podstawowa „Skała” w Bielsku-Białej):  Martyna Oliwa – II miejsce. Opiekun: p. Marcelina Piechota.

~ XIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik” (organizator – Akademia Młodych Odkrywców w Krakowie): Adam Jasiński – Nagroda Główna, Julia Ślusarczyk – Nagroda Główna, Szymon Miler – Nagroda, Szymon Ślusarczyk – Nagroda, Miron Hordziejewicz – Wyróżnienie, Martyna Szkorupa – Wyróżnienie, Franciszek Woltman – Wyróżnienie, Sebastian Marek – Wyróżnienie, Alicja Telec – Wyróżnienie, Magdalena Grzesiowska – Wyróżnienie, Katarzyna Halama – Wyróżnienie, Malwina Pawlusiak – Wyróżnienie. Opiekun: p. Renata Małysz, p. Urszula Ficoń, p. Łucja Dendys, p. Katarzyna Włodek, p. Jolanta Telec, p. Małgorzata Różewicz-Dubiel, p. Marcelina Piechota, p. Sabina Bysko, p. Marcelin Makowski.

~ Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej „Stokrotkowo” – Festiwal Dziecięcego Uśmiechu Łazy 2020” (organizator – Łazowscy Pasjonaci Działań Lokalnych): Jakub Hornik – wyróżnienie. Opiekun: p. Iwona Nowak.

~ Ogólnopolski Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny „Czekoladki dla sąsiadki” (organizator – Szkoła Podstawowa nr 5 w Pyskowicach):  Adam Jasiński – I miejsce, Katarzyna Halama – II miejsce, Laura Jurek – III miejsce. Opiekun: p. Aleksandra Jasińska, p. Beata Dudek.

~ Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Widok z mojego okna – kocham moje miasto” (organizator – Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Bielsku-Białej): Bartłomiej Konieczny – II miejsce, Olga Śliwa – III miejsce, Lena Jędrzejczyk – wyróżnienie, Kamila Nykiel – wyróżnienie, Aleksandra Ratowska – wyróżnienie. Opiekun: p. Sabina Bysko, p. Beata Dudek.

~ Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Mój projekt bazy na Marsie” (organizator – Studium Języków Obcych Politechniki Śląskiej): Maksymilian Hendzel – II miejsce, Julia Pilch – III miejsce, Zuzanna Kozakiewicz – wyróżnienie, Nikola Pudełko – wyróżnienieOpiekun: p. Urszula Ficoń, p. Izabela Morys.