NASZE SUKCESY

2019/2020

~ Wojewódzki Konkurs Piosenki Śląskiej „Karolinka 2019” (organizator – Ognisko Pracy Pozaszkolnej Zespół „Przygoda” z Rybnika pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Wychowania Pozaszkolnego): Duet spod Goiczka w składzie: Jakub Hornik i Paulina Kuś – II miejsce. Opiekun: p. Piotr Kuziemka.

~ Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości St. Moniuszki i H. M. Góreckiego (organizator – Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. St. Moniuszki w Bielsku-Białej w ramach XXIV Festiwalu Kompozytorów Polskich): Julia Ślusarczyk  –  I miejsce, Maria Szcześniak – wyróżnienie, Magdalena Kapała – wyróżnienie. Opiekun: p. Iwona Nowak.

~ V Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej „Singalong Movie Themes” (organizator – Szkoła Podstawowa 27 im. Janusza Kusocińskiego w Bielsku-Białej oraz Dom Kultury w Kamienicy): zespół w składzie: Julia Ożóg, Aleksandra Maciuk, Paulina Kuś, Jakub Hornik – I miejsce. Opiekun: p. Iwona Nowak.

~ IV Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Romskie bajanie” (organizator - Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12 w Gliwicach, Miejska Biblioteka Publiczna, Miejski Dom Kultury oraz Stowarzyszenie EkoGim10): Kinga Czyż – II miejsce. Opiekun: p. Małgorzata Józefowicz.

~ Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Aniołek na Święta” (organizator – Dom Kultury w Olszówce): Monika Nowak – II miejsce. Opiekun: p. Małgorzata Józefowicz.

~ Konkurs Plastyczny pt. „Bolesław Krzywousty i jego czasy” w ramach III edycji Święta Piastów Śląskich (organizator - Fundacja Korony Polskiej oraz Stowarzyszenie Zdrowa Rodzina): Kinga Czyż – wyróżnienie. Opiekun: p. Małgorzata Józefowicz.

~ Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Zwierzęta w literaturze dziecięcej” (organizator – Szkoła Podstawowa nr 23 w Bielsku-Białej): Katarzyna Halama – I miejsce, Adam Jasiński – I miejsce, Jan Osowski – I miejsce. Opiekun: p. Beata Dudek, p. Aleksandra Jasińska.

~ Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Inny nie znaczy gorszy” (organizator – Książnica Beskidzka w Bielsku-Białej): Kinga Czyż – II miejsce. Opiekun: p. Małgorzata Józefowicz.

~ VII Konkurs Fotograficzny „Wapienica - wzdłuż dróg, ulic i leśnych ścieżek” (organizator – Stowarzyszenie Mieszkańców Wapienicy i Nadleśnictwo Bielsko): Emilia Smyczyńska – GRAND PRIX „e-FOTO”, Kinga Krzykowska – I miejsce, Jonatan Czyż – III miejsce, Maja Zdrowak – wyróżnienie, Igor Grzesiowski – wyróżnienie. Opiekun: p. Grzegorz Wójtowicz.