UBEZPIECZENIE

ROK SZKOLNY 2021/2022

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego już za nami! Dla rodziców jest to czas, by wybrać najlepsze ubezpieczenie NNW dla swoich pociech. W tym roku do wyboru są 3 warianty od 15 tys. do 80 tys. Sumy Ubezpieczenia z tytułu uszczerbku na zdrowiu. Przygotowana propozycja jest zawierana indywidualnie przez rodzica online (instrukcja w pdf. lub poniżej), dzięki temu oszczędzamy czas i możemy wybrać najlepszy wariant dla swoich dzieci. Polisa chroni od 01.09.2021 i trwa do 31.08.2022. Ubezpieczenie obejmuje dzieci w żłobku, przedszkolaków, dzieci oraz młodzież w wieku szkolnym. Dlatego jeśli mają Państwo dzieci w różnych placówkach, również mogą Państwo skorzystać dla nich z tego ubezpieczenia.

Wystarczą 4 kroki by ubezpieczyć dziecko!

1. WEJDŹ NA STRONĘ: https://klient.interrisk.pl/eduplusonline

1. WPISZ KOD tlkck

1. Wyraź zgody RODO

1. Pobierz Ogólne Warunki

1. WYBIERZ WARIANT

1. OPŁAĆ SKŁADKĘ

Na podany adres e-mail otrzymasz certyfikat zawarcia polisy wraz z numerem polisy, Ogólne Warunki Ubezpieczenia oraz instrukcję zgłaszania szkody.

Wybór wariantu + opłacenie składki maksymalnie do 30.10.2021 r.

Najważniejsze zalety ubezpieczenia?

* Pobyt w szpitalu z powodu COVID-19 w każdym wariancie.

* Ochrona 24h/7dni na całym świecie

* Każdy wariant zawiera rozszerzenie o wyczynowe uprawiania sportu.

* Ubezpieczenie trwa przez cały rok szkolny i wakacje (01.09.2021-31.08.2022).

* Najszersze tabele uszczerbków.

* Kupując on-line możesz ubezpieczyć kilkoro dzieci, nawet jeśli uczęszczają do różnych placówek

* Oszczędność czasu - 3 minuty to średni czas zawierania polisy on-line

Czym się kierować przy wyborze wariantu ubezpieczenia?

Z mojego doświadczenia, najczęstszymi zgłoszeniami wśród dzieci są uszczerbki na zdrowiu, pobyt w szpitalu czy zakup sprzętu do rehabilitacji. Dlatego jeśli dochodzi np. do prostego złamania ręki, Towarzystwo szacuje szkodę na ok 4-8%. Procent ten jest liczony z Sumy Ubezpieczenia na jaką się zdecydujemy - im wyższy wariant ubezpieczenia tym wyższa wypłata po wypadku.

Jak zgłosić szkodę?

1. ONLINE wchodząc na https://zgloszenie.interrisk.pl/assetclaim/new i postępuj zgodnie ze wskazówkami lub

1. TELEFONICZNIE, dzwoniąc na nr 22 212 20 12.

1. LISTOWNIE pobierając formularz na stronie https://www.interrisk.pl/interrisk/zglos-szkode/

Ubezpieczającym jest Fundacja im. Grzegorza Góraka al. Wiśniowa 47, 53-126 Wrocław. Polisa jest zawarta na Fundację, ponieważ jest polisa wirtualną, do której przystępują osoby z różnych placówek przedszkolnych/szkolnych.

Kontakt Iza Bator 537 036 280

Adrian Myszor