Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

ŻYCZENIA, POZDROWIENIA, GRATULACJE…

28-09-2023 6:00 100-lecie szkoły

W minionym tygodniu hucznie obchodziliśmy 100-lecie Polskiej Szkoły w Wapienicy. Z tego powodu w ostatnich dniach na ręce Pani Dyrektor Edyty Zaczek złożonych zostało wiele gratulacji, życzeń i pozdrowień. Przekazali je m.in.:

- Pan Grzegorz Puda – Minister Funduszy i Polityki Regionalnej;
- Pan Stanisław Szwed – Wiceminister Rodziny i Polityki Społecznej, Poseł na Sejm RP;
- Pan Jarosław Klimaszewski – Prezydent Miasta Bielska-Białej;
- Pani Urszula Bauer – Śląski Kurator Oświaty;
- Pan Konrad Łoś – Radny Rady Miejskiej w Bielsku-Białej;
- Pani Mirosława Nykiel, Pani Małgorzata Pępek, Pan Przemysław Drabek, Pan Przemysław Koperski – Posłowie na Sejm RP;
- Pani Gabriela Zając – Przewodnicząca Związku Zawodowego Solidarność ’80;
- Pani Justyna Kurasiewicz – Przewodnicząca NSZZ Solidarność;
- Pani Gabriela Herzyk – Prezes Oddziału ZNP w Bielsku-Białej;
- Pani Irena Kanafek – Przewodnicząca Koła Gospodyń w Wapienicy.

Za wszystkie wyrazy uznania bardzo serdecznie dziękujemy!