Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

O BEZPIECZEŃSTWIE W RUCHU DROGOWYM

Wczoraj w auli budynku A Naszej Szkoły odbyły się spotkania uczniów wszystkich oddziałów I klasy z Panem Mirosławem Mroźnym – przedstawicielem Straży Miejskiej. Głównym tematem prelekcji było bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Omówiono znaki i sygnalizację drogową. Zwrócono uwagę na konieczność stosowania odblasków przez pieszych, chodzenie lewą stroną drogi czy przechodzenie na oznakowanych przejściach dla pieszych. Był też czas na ćwiczenia praktyczne, które okazały się wielką atrakcją dla dzieci – pierwszoklasiści ćwiczyli pokonywanie przejścia dla pieszych z sygnalizacją świetlną. Wszyscy poradzili sobie znakomicie! W nagrodę uczniowie otrzymali piękne opaski odblaskowe ufundowane przez Komendę Straży Miejskiej w Bielsku-Białej. Serdecznie dziękujemy za kolejne pouczające spotkanie!