ŻYCZENIA OD KLASY 1A

22-12-2023 5:47 imprezy i uroczystości

Uczniowie klasy 1a pod kierunkiem swojej wychowawczyni Pani Iwony Haręży-Lorek przygotowali przepiękny film z okazji świąt Bożego Narodzenia. Zachęcamy do jego obejrzenia TUTAJ.

Do nagrania dzieci dołączają życzenia:

Święta Bożego Narodzenia to czas rodzinnych spotkań, którym towarzyszy magiczny nastrój. To czas, w którym gasną wszystkie spory, przepełnia nas radość, dobroć i nadzieja. Pragniemy w tym szczególnym czasie życzyć wszystkim świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz oraz nadziei i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym nowym roku!