ZWYCIĘSTWO SANDRY!
06-05-2021 5:40
konkursy
I kolejna znakomita informacja! Sandra Adamczyk – uczennica klasy 2a – zajęła I miejsce w kategorii klas I-III w pierwszej edycji konkursu plastycznego „Moja własna okładka”, który został zorganizowany przez Dom Kultury w Wapienicy. Uczennicę do konkursu przygotowała Pani Mariola Kozina. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!






DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C
ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC