WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO
05-05-2021 16:35
konkursy
Zakończył się szkolny konkurs plastyczny "Bielsko i Biała - 70 lat razem". Po długich obradach jury spośród nadesłanych prac wybrało i nagrodziło te najciekawsze. Laureatami konkursu zostali: I miejsce - Zofia Romik (1a), II miejsce - Maja Ptak (2d), III miejsce - Igor Lipian (3d). Laureaci konkursu otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie, a zwycięzcom - gratulujemy sukcesów.






DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C
ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC