Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

ZRĘCZNOŚĆ, CELNOŚĆ, REFLEKS…

20-06-2024 6:01 nasze zainteresowania

Jest jeszcze tyle interesujących miejsc, które mogą być celem klasowych wycieczek… Kolejnym z nich jest Centrum Rozrywki Arcade Bee. To właśnie tam udała się klasa 7d pod opieką swojej wychowawczyni – Pani Aldony Słonki. Arcade Bee to miejsce pełne rozrywki dla wszystkich! W salonie można było skorzystać z maszyn zręcznościowych, które dostarczyły niezapomnianych wrażeń na długie godziny, testując celność czy też refleks. Bez wątpienia była to zabawa dla dużych i małych! Uczniowie rozgrywali pasjonujące turnieje, a rozgrywki sportowe były przeplatane zabawą muzyczną karaoke. Nikt nie mógł się nudzić!