Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

W PARKU ROZRYWKI

20-06-2024 6:00 nasze zainteresowania

W ostatnim tygodniu klasy 3a i 3b udały się na upragnioną wycieczkę do Parku Rozrywki Twinpigs w Żorach. Uczniowie świetnie się bawili, korzystając ze wszystkich atrakcji tego niezwykłego miejsca. Uczestniczyli w animacjach prowadzonych przez pracowników, oglądali filmy w kinie 5D oraz bezpiecznie i bardzo aktywnie bawili się w parku linowym. Wycieczka była czasem wspólnej zabawy i integracji naszych trzecioklasistów.