ZMIANY! ZMIANY! ZMIANY!

10-09-2018 17:28 organizacja

Czas na szczegóły zmian, które zaszły w Naszej Szkole podczas wakacji! SP 32 wypiękniała! Zakończono termomodernizację budynku A w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Nasza Szkoła zyskała piękną elewację, wyremontowano także dach. Z budżetu miasta sfinansowano budowę boiska wielofunkcyjnego z pełnym wyposażeniem. W budynku A przeprowadzono remont instalacji oświetlenia ewakuacyjnego oraz wymieniono oświetlenie w sali gimnastycznej na ledowe. W trakcie urządzania jest Centrum Edukacji Przyrodniczej, Ekopracownia Miłośników Przyrody (tzw. „Zielona Pracownia”) oraz Szkolny Ogród Doświadczeń. Przeprowadzono ponadto remont gabinetu szkolnej pielęgniarki, wyposażono go w nowoczesny sprzęt, m.in. w elektroniczną tablicę do badania wzroku. Założono łącze światłowodowe (szybki internet) oraz bezpośrednie połączenie telefoniczne pomiędzy szkolnymi budynkami. Dla poprawy bezpieczeństwa wybudowano chodniki prowadzące z parkingu do wejścia do szkoły oraz na plac zabaw. I to wszystko dla naszych Uczniów!