MAŁA OJCZYZNA - WIELKA SPRAWA!

08-09-2018 17:30 konkursy

Zachęcamy wszystkich uczniów Naszej Szkoły do udziału w międzyszkolnym konkursie fotograficznym pt. „Mała Ojczyzna – wielka sprawa, Wapienica w 100-lecie odrodzenia kraju”. Organizatorem konkursu jest po raz kolejny Stowarzyszenie Mieszkańców Wapienicy oraz Nadleśnictwo Bielsko. Celem konkursu jest upamiętnienie i uczczenie setnej rocznicy odrodzenia Państwa Polskiego oraz kształtowanie postaw patriotycznych, szczególnie wśród młodych pokoleń, dokumentowanie: walorów środowiska naturalnego – w tym szczególnie leśnego, tradycji i historii  oraz zjawisk, faktów, wydarzeń z życia  obecnej społeczności, jak i tworzących ją mieszkańców osiedla, propagowanie sztuki fotografii oraz aktywnych form spędzania czasu połączonych z poznawaniem Wapienicy. Prace (dowolną ich liczbę) w formie papierowej o wymiarach minimum 220x185 mm (format A5) przyjmuje do 25 października Pan Grzegorz Wójtowicz.