ZBIERAMY TALENCIAKI! ZDOBYWAMY NAGRODY DLA SZKOŁY!

24-09-2022 6:14 konkursy

Teraz, robiąc zakupy w Lidlu, możesz wesprzeć Naszą Szkołę. Wystarczy zbierać TALENCIAKI, które będziemy mogli wymienić na atrakcyjne nagrody dla szkoły.

Jak to zrobić?

1. Zrób zakupy za min. 50 zł (w tym przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc).
2. Przy kasie odbierz kupon – TALENCIAKA.
3. Przekaż TALENCIAKA Naszej Szkole: wrzuć go do specjalnego pudełka przy dyżurce w budynku A i B Naszej Szkoły albo zeskanuj kod QR.

Aby zebrać więcej TALENCIAKÓW dla Naszej Szkoły, należy szukać produktów ze specjalnym oznaczeniem. Ich zakup to dodatkowy TALENCIAK, którym można wesprzeć SP 32.

Ale to nie wszystko – każdy TALENCIAK to dodatkowa szansa dla szkół w loterii. A do wygrania atrakcyjne nagrody!

Prosimy o wsparcie! Dziękujemy!

Szczegóły na stronie internetowej: https://www.lidl.pl/c/szkoly/s10012469