Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

23-09-2022 18:07 konkursy

Rozstrzygnięto KONKURS NA NAJCIEKAWSZĄ FOTOGRAFIĘ Z WAKACJI 2022. Zwyciężczynią została Milena Ohirko, której praca PT. „Dobra psia forma” zdobyła największą liczbę głosów. II miejsce zajęła Martyna Szkorupa ze zdjęciem „Park Gródek”. III miejsce przypadło Kindze Czyż za pracę „Góry na piasku”. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy. Nadesłane na konkurs zdjęcia będzie można obejrzeć na gazetce koło pokoju nauczycielskiego w budynku B. Konkurs przeprowadziła Pani Marta Barbasz-Sztajno.