Przejdź do treści Przejdź do menu

ZAPRASZAMY NA WYBORY!

16-09-2022 17:46 imprezy i uroczystości

Jak co roku w Naszej Szkole już wkrótce zorganizowane zostaną wybory do Samorządu Uczniowskiego. Odbędą się one w środę (21.09.2022 r.) na zajęciach z wychowawcą. Każdy uczeń wybierze jednego spośród 16 kandydatów. A są nimi: Julia Chrobak (5b), Michał Zacharek (5b), Barbara Szybiak (5b), Jakub Górniok (5c), Magdalena Grzesiowska (6a), Szymon Ślusarczyk (6a), Maja Gruszka (6d),  Sebastian Oboza (6d), Krzysztof Zając (6d), Julia Ostrowska (6c), Zofia Woltman (6c), Paulina Kubecka (7b), Laura Gnatowsky (8a), Maja Forma (8c), Antonina Ostrowska (8d) oraz Emilia Faber (8d).

Zachęcamy wszystkich uczniów do zapoznania się z programami wyborczymi kandydatów na członków Samorządu Uczniowskiego. Informacje o wymienionych uczniach i ich programy wyborcze znajdują się przy bibliotece w budynku B oraz na gazetce Samorządu Uczniowskiego w budynku A.