ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI 2025/2026
Dnia 22 czerwca 2026 roku nabożeństwem modlitewnym w salwatoriańskim kościele pw. NMP Królowej Polski uroczyście zakończono XXII edycję ogólnopolskiego programu Pola Nadziei.
Podczas wydarzenia wyrażono wdzięczność wszystkim społecznościom szkolnym, które aktywnie wspierały ideę niesienia nadziei osobom chorym i cierpiącym. W imieniu Naszej Szkoły podziękowania dla uczniów i nauczycieli za zaangażowanie w realizację programu odebrała pani Aurelia Woźniak.
Pola Nadziei to ogólnopolska inicjatywa organizowana przez Salwatoriańskie Stowarzyszenie Hospicyjne, której celem jest upowszechnianie idei opieki hospicyjnej oraz pozyskiwanie środków na rzecz osób potrzebujących wsparcia.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, wrażliwość i gotowość do działania na rzecz innych.






ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC
WYCIECZKA KLASY III B
„JEDNO ŻYCZLIWE SŁOWO LUB GEST MOŻE ZMIENIĆ CAŁY D...