Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

NASI UCZNIOWIE NAGRODZENI W KONKURSIE „RUMMIKUB W MINUTĘ”

Z ogromną radością informujemy, że w rozstrzygniętym konkursie „Rummikub w minutę” nasza szkoła znalazła się w gronie zwycięzców i została nagrodzona za przygotowany film konkursowy dotyczący zagadnienia grupy i serii.

W nagrodę szkoła otrzymała oryginalne gry Rummikub, które z pewnością będą służyły naszym uczniom podczas rozwijania umiejętności logicznego myślenia oraz świetnej zabawy.

Serdeczne gratulacje dla autorów nagrodzonego filmu: 🏆 Tomasza Brysia z klasy 3a 🏆 Maksymiliana Kwaśniewskiego z klasy 1c 🏆 Filipa Stefanowicza z klasy 2d. 

Dziękujemy uczniom za zaangażowanie, kreatywność i wspaniałą współpracę. Cieszymy się, że oprócz dobrej zabawy mogli rozwijać swoje zainteresowania i odnieść sukces na szczeblu ogólnopolskim.

Link do filmu znajduje się poniżej:

https://youtube.com/shorts/rbWVi_WjK_I?si=FkJ9yoJ8VxqTQEVh

Jesteśmy dumni z Waszego osiągnięcia i życzymy kolejnych sukcesów w następnych konkursach!

Za przygotowanie filmu konkursowego oraz koordynację udziału szkoły w konkursie odpowiedzialna była Pani Iwona Haręża-Lorek.