Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE DLA MŁODZIEŻY

W tę środę (27 marca) dla uczniów wszystkich oddziałów piątej i szóstej klasy zostały zorganizowane zajęcia profilaktyczne, które poprowadził Pan Piotr Rychły – pedagog resocjalizacji i profilaktyk uzależnień. Temat warsztatów dla piątoklasistów brzmiał „Nieletni w polskim prawie”. Szóstoklasiści z kolei rozmawiali o „Współczesnych zagrożeniach młodzieży związanych z narkotykami”. Wydarzenie było realizacją następnego zadania wytyczonego w Programie Wychowawczo-Profilaktycznym Szkoły. Jego koordynatorem jest Pani Pedagog Aleksandra Wojtanowicz.