Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

KONKURS WIEDZY O POWIETRZU I ZMIANACH KLIMATU

27-03-2024 5:32 konkursy

Czworo uczniów z klas siódmych zostało zakwalifikowanych do wojewódzkiego etapu  Ogólnopolskiej Olimpiady Antysmogowej. Katarzyna Halama, Nadia Narewska, Julia Ostrowska i Szymon Ślusarczyk w dniu 26 marca pisali test wiedzy, korzystając z platformy konkursowej Edukacyjnej Sieci Antysmogowej. Gratulujemy czwórce naszych uczniów dotychczasowych osiągnięć i życzymy im awansu do finału! Koordynatorem projektu jest Pani Maria Joniec.