ZA NAMI JESIENNE WYCIECZKI!

W ubiegłym tygodniu uczniowie Naszej Szkoły pod opieką swoich wychowawców wybrali się na interesujące eskapady. Niektórzy zdecydowali się na górskie wyprawy na Kozią Górę, Dębowiec lub Błatnią albo na spacer po najbliżej okolicy, np. Doliną Wapienicy. Byli i tacy, którzy woleli spędzić czas z rówieśnikami w Zagrodzie Edukacyjnej Alpaquero w Międzyrzeczu Górnym, w ZOO w Chorzowie lub w Międzynarodowym Miasteczku Edukacji Ekologicznej w Olsztynie. Popularnością cieszył się także Park Rozrywki Zatorland oraz Zaczarowany Las. Niezależnie od celu wyjścia – każdemu z nich towarzyszyła znakomita zabawa na świeżym powietrzu! Z niecierpliwością czekamy na wiosnę, kiedy to odbędą się kolejne wycieczki.