II SPOTKANIE Z CYKLU „NA TROPIE PRZYRODY”

05-10-2021 16:24 nasze zainteresowania

Serdecznie zapraszamy 09.10.2021 r. (sobota) na kolejne spotkanie z cyklu „Na tropie przyrody” zorganizowane we współpracy z Muzeum Fauny i Flory Morskiej i Śródlądowej w Jaworzu. Tym razem temat spotkania brzmi: „Przeloty jesienne ptaków, liczenie ptaków i rozpoznawanie gatunków”.

Miejsce: Goruszka w Jaworzu (poniżej gloriety)
Data: 09.10.2021 r.
Czas spotkania: ok. 3-4 godz.

ZASADY UDZIAŁU:

1. Uczniowie zainteresowani udziałem w spotkaniu zapisują się u Pani Aldony Słonki za pośrednictwem dziennika elektronicznego do 08.10.2021 r.
  2. Uczniowie przybywają na miejsce spotkania we własnym zakresie i pod opieką rodzica (prawnego opiekuna), który odpowiada za ich bezpieczeństwo w trakcie spotkania oraz w drodze na nie i po jego zakończeniu. Istnieje możliwość zaparkowania przy Szkole Podstawowej w Jaworzu.
  3. Udział w spotkaniu jest bezpłatny – zarówno dla uczniów Naszej Szkoły, jak i ich opiekunów.
  4. Na spotkanie można zabrać własną lornetkę.