WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „ŚWIETLIK”

23-05-2024 5:57 konkursy

Ogłoszono wyniki XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik” zorganizowanego przez Fundację Akademia IBSE w Krakowie. Oto tegoroczne sukcesy uczniów Naszej Szkoły:

- Anna Korzus – Nagroda Główna (laureatka I miejsca);
- Remigiusz Śledź – Nagroda (laureat II miejsca);
- Szymon Ślusarczyk – Nagroda (laureat II miejsca);
- Karol Kempisty – wyróżnienie;
- Laura Rębisz-Zarębska – wyróżnienie;
- Liliana Walaszek – wyróżnienie;
- Jan Ślusarczyk – wyróżnienie;
- Rafał Narewski – wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy! Uczniów do konkursu przygotowali: Pani Małgorzata Józefowicz, Pani Marcelina Piechota, Pani Łucja Dendys, Pani Sabina Bysko oraz Pan Marcelin Makowski, który także koordynował przebieg konkursu w Naszej Szkole.