WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „ŚWIETLIK”

23-05-2023 5:39 konkursy

Ogłoszono wyniki XVI Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik”. Uczniowie 14 marca zmierzyli się z pytaniami w zakresie różnych nauk przyrodniczych, a wcześniej musieli przygotować się z doświadczeń przyrodniczych. Oto tegoroczne sukcesy naszych uczniów:

- Nagroda Główna (laureat I miejsca): Szymon Ślusarczyk (6a)

- Nagroda (laureat II miejsca): Bartłomiej Pietraszko (1a), Wiktor Tyrna (2a), Remigiusz Śledź (5c)

- Wyróżnienie: Wojciech Borówka (2c), Laura Rębisz-Zarębska (2c), Liliana Walaszek (2c), Jan Ślusarczyk (3a), Rafał Narewski (3c), Aleksandra Kapała (7b), Malwina Pawlusiak (7b)

Uczniów do konkursu przygotowali: Pani Łucja Dendys, Pani Urszula Ficoń, Pani Małgorzata Józefowicz, Pani Renata Małysz, Pani Izabela Szczepanek i Pan Marcelin Makowski. Konkurs koordynował Pan Marcelin Makowski. Serdecznie gratulujemy!