Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

SUKCES! SUKCES! SUKCES!

22-05-2023 17:48 konkursy sport

Spieszymy z kolejną znakomitą wiadomością. Otóż w Drużynowych Zawodach w Czwórboju Lekkoatletycznym w ramach Miejskich Igrzysk Dzieci, zorganizowanych przez Sport Szkolny Bielsko-Biała, reprezentacja Naszej Szkoły w składzie: Magdalena Grzesiowska, Kinga Pałucha, Antonina Rycak, Magdalena Jania, Milena Konicka i Estera Wolas wywalczyła II miejsce. Ponadto Kinga Pałucha zajęła III miejsce indywidualnie. Uczennice do zawodów przygotowała Pani Anna Wojtyczka. Gratulujemy!!!