WYNIKI MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „KOCIE SPRAWY”

23-03-2023 5:44 konkursy

Ogłoszono wyniki Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Kocie sprawy” zorganizowanego przez Dom Kultury w Wapienicy. Wśród jego laureatów znaleźli się uczniowie Naszej Szkoły:  Alicja Grabda (1d) – I miejsce, Yelizaveta Kamanchy (8d) – I miejsce, Maciej Kozaczka (1d) – II miejsce, Julia Brudniak (4d) – III miejsce, Maja Taratuta (4d) – III miejsce, Zuzanna Dąbrowska (2b) – wyróżnienie, Mikołaj Majka (2c) – wyróżnienie, Marta Szydło (4b) – wyróżnienie. Gratulujemy!