Przejdź do treści Przejdź do menu

WYNIKI KONKURSU WIEDZY O HISTORII BIELSKA I BIAŁEJ

03-12-2021 5:20 konkursy

Szkolny Konkurs Wiedzy o Historii Bielska i Białej odbył się w dniu 29 listopada br. Uczniowie odpowiadali na pytania testowe dotyczące dziejów obu miast tworzących od 70 lat nasze miasto Bielsko-Białą. Duży poziom trudności nie okazał barierą dla najlepszych. Zwyciężczynią została Martyna Mazur z klasy 8e, która uzyskała 21 punktów na 26 możliwych do zdobycia. Drugie miejsce z wynikiem 19 punktów zajęła Natalia Burzec z klasy 7d. Na trzecim miejscu uplasował się Nikodem Byrski z klasy 8e z wynikiem 15 punktów. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy i gratulujemy szerokiej wiedzy o historii naszego regionu i miasta. Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe oraz oceny z historii. Wszystkim uczestnikom wręczono upominki. Organizatorem konkursu był Pan Sławomir Porębski.