WYNIKI KONKURSU „ŚNIADANIÓWKA NA PIĄTKĘ”

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki prozdrowotnego konkursu „Śniadaniówka na piątkę” zorganizowanego dla klas I-VIII w ramach trwającej w Naszej Szkole akcji ZDROWE PIĄTKI. Wasze kreatywne, zdrowe i smaczne przekąski były niesamowite. Po dokładnej analizie nadesłanych prac z radością ogłaszamy zwycięzców:

I miejsce (ex aequo): Zofia Pięta (8a) oraz Antoni Kluzik (1a)
II miejsce:  Aleksandra Janeczek (1a)
III miejsce: Maja Gruszka (7d)
wyróżnienia: Liliana Kwiatkowska (1c) oraz Antonina Halena (1a)

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie! Wasze zdrowe wybory pokazują, że śniadanie może być smaczne i korzystne dla zdrowia. Nie zapominajcie, że zdrowe nawyki żywieniowe to klucz do dobrego samopoczucia i efektywności w szkole. Konkurs zorganizowany został przez Panią Iwonę Harężę-Lorek we współpracy z pedagogiem szkolnym Panią Aleksandrą Wojtanowicz.