Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK

02-03-2024 6:55 imprezy i uroczystości

29 lutego Naszą Szkołę odwiedziły wróżki, królewny, duszki i inne bajkowe postaci. A wszystko to za sprawą Samorządu Uczniowskiego, który pod opieką Pani Barbary Beruś-Kluki zorganizował Dzień Postaci z Bajek. Niektórzy uczniowie wykorzystali pojedyncze elementy stroju, takie jak maski czy opaski. Inni w całości odwzorowali strój wybranego bohatera. Dzięki tej zabawie w szkole było bardzo wesoło i kolorowo. Dziękujemy za udział w kolejnej uczniowskiej inicjatywie!