Przejdź do treści Przejdź do menu

WYNIKI KONKURSU „SŁOWNICZEK OBRAZKOWY”

19-01-2022 5:00 konkursy

Chętni uczniowie klas młodszych wzięli udział w konkursie plastycznym z języka angielskiego „Słowniczek obrazkowy”. Jego celem było propagowanie twórczości plastycznej uczniów, wzbudzanie zainteresowania nauką języka angielskiego oraz utrwalenie i poszerzenie słownictwa. Zadaniem konkursowym było wykonanie dowolną techniką słowniczka obrazkowego na wybrany temat. Spośród wielu prac jury wyłoniło te najciekawsze. Wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:

Klasy 1

I miejsce - Paweł Rzepka (1c)
II miejsce - Maria Szarska (1c)
III miejsce - Lena Dudek (1c)

Klasy 2

I miejsce - Martyna Lis (2b)
II miejsce - Julia Gajdek (2c)
III miejsce - Adam Wiencek (2c)

Klasy 3

I miejsce - Anna Bykova (3c)
II miejsce - Sandra Adamczyk (3a)
III miejsce - Nadia Techmańska (3b)

Wszystkim serdecznie gratulujemy! Dyplomy i nagrody zostaną wręczone w najbliższym czasie.