Przejdź do treści Przejdź do menu

KARNAWAŁ CZAS ZACZĄĆ!

18-01-2022 6:18 imprezy i uroczystości

AKTUALIZACJA: w związku z sytuacją epidemiczną zabawa zostaje przełożona na 28 lutego

Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Barbary Beruś-Kluki zaprasza do udziału w kolejnej zabawie. Mimo obostrzeń związanych z pandemią COVID-19 chcemy uczcić karnawałowe tradycje w bezpieczny sposób. W związku z tym zachęcamy, aby w najbliższy poniedziałek (24 stycznia 2022 r.) przebrać się np. za króla, czarownicę, Indianina, sportowca lub jakąkolwiek inną postać. Wszystko zależy od wyobraźni osób chętnych do wspólnej zabawy. Im śmieszniej – tym lepiej! Przebrani uczniowie będą zwolnieni z odpowiedzi (nie wlicza się w to kartkówki, sprawdzianu, wypracowania lub innej formy sprawdzenia wiedzy już wcześniej zapowiedzianej). Zapraszamy wszystkich uczniów i nauczycieli do udziału w zabawie!