Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO!

23-09-2023 6:56 konkursy

Rozstrzygnięto „Konkurs na Najciekawszą Fotografię z Wakacji 2023”. Zwycięzcą został Sebastian Oboza, którego praca „Strumień w Skalnym Mieście Adrspach” zdobyła największą liczbę głosów. II miejsce zajęła Nicola Żaba za „Zdjęcie 1”, natomiast III miejsce przypadło Emilowi Hanzlikowi za fotografię „Parasolki”. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy. Nadesłane na konkurs prace można oglądać na gazetce przy pokoju nauczycielskim w budynku B. Konkurs przeprowadziła Pani Marta Barbasz-Sztajno.