WYNIKI KONKURSÓW ORTOGRAFICZNYCH

26-05-2021 5:05 konkursy

W maju 2021 roku odbyły się Szkolne Konkursy Ortograficzne Klas Drugich i Trzecich. Celem konkursu było szerzenie wśród uczniów nawyków pracy nad poprawnością ortograficzną. W obu konkursach uczestniczyło 42 uczniów. Uczestnicy pisali dyktando oraz rozwiązywali różne łamigłówki  pełne „pułapek” ortograficznych. W trudnej rywalizacji zwycięzcami zostali ci, którzy wykazali się najlepszą znajomością zasad pisowni i umiejętnością ich zastosowania w praktyce.

Wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego Klas Drugich

I miejsce: Zuzanna Kozakiewicz  (klasa 2c)

II miejsce (ex aequo): Filip Legenzowski (klasa 2b) i Julia Brudniok (klasa 2d)

III miejsce: Julia Pilch  (klasa 2c)

Wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego Klas Trzecich

I miejsce: Remigiusz Śledź (klasa 3d)

II miejsce: Liliana Krzak (klasa 3a)

III miejsce: Sebastian Borek (klasa 3d)

Laureatom konkursu – gratulujemy!