POMÓŻMY LILIANCE!!!

20-05-2021 0:01 wolontariat

Szkolne Koło Wolontariatu organizuje zbiórkę fantów dla 3-letniej mieszkanki Czechowic-Dziedzic, Lilianki Macury, która cierpi na poważną i rzadką chorobę genetyczną - Zespół TAR. Dziewczynka musi poddać się kolejnej kosztownej operacji nóżek, by mogła sprawnie chodzić. My również możemy przyłączyć się do akcji przekazując fanty. Mogą to być różne rzeczy (również używane w dobrym stanie), np. maskotki, rękodzieło, świece zapachowe, gry, zabawki, książki, kolorowanki, puzzle, różnego rodzaju gadżety, swojskie przetwory, miody, samodzielnie uszyte czapki, apaszki, kominy, serwety itp. Ponadto mile widziane będą wszelkiego rodzaju bony, np. zakupowe, do wykonania usług, np. fryzjerskich, kosmetycznych, florystycznych.

ZBIÓRKA TRWA OD 20.05 DO 24.05.2021 r.

Spakowane i opisane przedmioty (imię, nazwisko, klasa) bardzo prosimy składać w budynku A: klasy 1-3 (dyżurka) i w budynku B: klasy 4-8 (dyżurka). Uczniowie biorący udział w akcji otrzymają od 1 do 20 punktów z zachowania. Punkty zostaną wpisane przez opiekuna akcji – Panią Katarzynę Kanik (po zakończeniu zbiórki).

Więcej o akcji:

www.czecho.pl/wiadomosci/33456-osp-ligota-organizuje-w-maju-kiermasz-dla-lilianki-czechowice-dziedzice-ligota

Więcej o Liliance:

www.siepomaga.pl/lilkamacura

Przypominamy, że zbiórka nakrętek trwa do 28.05.2021 r. Zważone i podpisane nakrętki (imię, nazwisko, klasa) należy zostawić w budynku B. Za każde 0,5 kg uczeń otrzymuje 2 pkt.

Z góry serdecznie dziękujemy za okazane serce i pomoc.