WYNIKI BIOLOGICZNEGO KONKURSU WIOSENNEGO

25-04-2021 19:55 konkursy

Szkolny Biologiczny Konkurs Wiosenny dla uczniów z klas 5 i 6 został rozstrzygnięty w dniu 23 kwietnia 2021 r. Zadaniem uczestników było udzielenie odpowiedzi na dwa pytania dotyczące załączonych zdjęć: Jaki organizm przedstawiono na zdjęciu? Co wiesz o tym organizmie? W konkursie uczestniczyło 15 uczniów. A oto wyniki rywalizacji: I miejsce – Zofia Pięta z klasy 5a. Uczennica bezbłędnie rozpoznała i opisała organizmy na zdjęciach oraz wykonała piękną prezentację. Można ją zobaczyć TUTAJ. W konkursie wyróżniono ponadto uczennice: Amelię Wróblewską z klasy 6a oraz Wiktorię Frydel z klasy 6b. Gratulacje i podziękowania wszystkim Konkursowiczom składa organizatorka Pani Maria Joniec.