KONKURS "MOJE EKODZIAŁANIA NA CO DZIEŃ"

22-04-2021 13:40 konkursy

Dzień Ziemi to święto obchodzone na całym świecie 22 kwietnia. Czy Ty możesz coś zrobić dla Ziemi? Czy Twój mały wkład ma znaczenie przy takim ogromie zniszczeń? TAK, TAK i jeszcze raz TAK!  Jeśli każdy z nas robiłby dla planety jedną małą rzecz dziennie, np. zrezygnowałby z butelek plastikowych czy torebek foliowych, byłoby to odczuwalne dla całej Ziemi! To nie jest trudne, trzeba tylko chcieć...

Pomyśl, co możesz zrobić dla naszej planety i weź udział w konkursie plastycznym organizowanym przez nauczycieli świetlicy dla uczniów klas 1 – 3.

Pokaż, jak  dbasz o planetę na co dzień - przedstaw swoje EKODZIAŁANIA.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO

"Moje EKODZIAŁANIA na co dzień"

ORGANIZATOR:

Konkurs organizowany jest przez nauczycieli świetlicy  Szkoły Podstawowej nr 32 w Bielsku-Białej.

CELE KONKURSU:

- Rozwijanie wrażliwości ekologicznej i artystycznej.

- Kształtowanie u dzieci poczucia harmonii ze środowiskiem i całą przyrodą.

- Stworzenie możliwości prezentacji prac dzieci uzdolnionych manualnie.

- Promowanie zachowań mających na celu ochronę przyrody.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

- Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej nr 32 w Bielsku-Białej.

- W konkursie mogą brać udział prace plastyczne wykonane dowolną techniką (malarstwo, collage, rysunek, grafika, techniki mieszane).

- Prace będą przyjmowane w formacie A3 oraz A4.

- Każdy uczestnik może wykonać tylko jedną pracę plastyczną (praca autorska).

- Dostarczone prace pozostaną do dyspozycji organizatora.

TERMIN:

- Opisane prace plastyczne należy składać w dyżurce bud. A Naszej Szkoły lub u nauczycieli świetlicy w przypadku powrotu do nauki stacjonarnej.

(Opis: imię, nazwisko, klasa).

- Prace powinny być dostarczone do 07.05.2021 r. Ogłoszenie wyników odbędzie się 14.05.2021 r.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

- Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły.

- Jury szczególną uwagę będzie zwracało na: estetykę wykonania, zgodność wykonania z założeniami konkursu, wkład pracy.

- Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody i wyróżnienia.

- Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na publikację imienia i nazwiska, a także zdjęcia pracy na stronie internetowej szkoły.

ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA W KONKURSIE!