WSPOMNIENIE KLASOWYCH WYCIECZEK

11-06-2022 15:13 nasze zainteresowania

Za nami tydzień wycieczkowy, podczas którego uczniowie Naszej Szkoły udali się na atrakcyjne wycieczki krajoznawczo-turystyczne. Najczęściej wybieranymi miejscami były: Szkoła Magii i Czarodziejów w Tarnowskich Górach, Ośrodek h2o w Kiczycach, Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu, Park Rozrywki Zatorland, Warownia Pszczyńskich Rycerzy, Centrum Rozrywek Interaktywnych Arena ZOLTAR, Zagroda Edukacyjna Alpaquero, ZOO w Chorzowie, GEOsfera w Jaworznie, Błatnia, Ogrodzieniec, Inwałd i Kraków.  Celem wszystkich wypraw było poznanie najbliższego otoczenia uczniów, zapewnienie ich uczestnikom możliwie najkorzystniejszych warunków aktywnego i radosnego wypoczynku, integracja zespołów klasowych oraz wzbogacenie działalności dydaktyczno-wychowawczej szkoły. Wszystkie wyjazdy dostarczyły uczniom niezapomnianych wrażeń i już teraz myślimy nad celem kolejnych naszych podróży. Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom zaangażowanym w organizację naszych wycieczek.