WSPÓLNE KOLĘDOWANIE

22-12-2023 11:00 imprezy i uroczystości

Tradycja śpiewania kolęd i pastorałek nieodłącznie towarzyszy okresowi świąt Bożego Narodzenia. W ich niezwykle radosny, świąteczny klimat wprowadzili nas uczniowie klasy 2b pod opieką Pani Katarzyny Włodek (budynek A) oraz młodzież ze starszych klas pod opieką Pana Piotra Kuziemki (budynek B). Nasza Szkoła 21 i 22 grudnia rozbrzmiewała dźwiękami najpiękniejszych kolęd i pastorałek w wykonaniu naszych utalentowanych artystów. Razem z nimi takie kolędy jak „Wśród nocnej ciszy” czy „Przybieżeli do Betlejem” śpiewali obecni na spotkaniach nauczyciele i uczniowie. Radosny nastrój udzielił się całej szkolnej społeczności. W budynku A mogliśmy obejrzeć ponadto krótkie jasełka. Podczas spotkań Pani Dyrektor Edyta Zaczek złożyła wszystkim świąteczne życzenia.