WRĘCZENIE NAGRÓD LAUREATOM KONKURSU
W ubiegłym tygodniu zostały wręczone nagrody laureatom konkursu na smaczny i zdrowy posiłek w ramach programu „Trzymaj Formę". Zwycięzcy otrzymali książki oraz pamiątkowe dyplomy. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Bartoszowi Bąkowskiemu za zajęcie I miejsca, Emilii Smyczyńskiej za zajęcie II miejsca, Julii Ślusarczyk za zajęcie III miejsca oraz Krzysztofowi Zającowi za zdobycie nagrody internautów. Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Pani Aldona Słonka.






WYCIECZKA KLASY 8C
ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC
WYCIECZKA KLASY III B