WOJTEK - ZWYCIĘZCĄ KONKURSU!
Z radością informujemy, że Wojciech Abratański – uczeń klasy 3c – wziął udział w XI edycji Miedzyświetlicowego Konkursu Ortograficzno-Plastycznego pt. „Las ratuje nas, my ratujmy las” zorganizowanego przez Zespół Placówek dla Dzieci i Młodzieży „PARASOL” i w finałowym etapie ortograficznej części rywalizacji zajął I miejsce w kategorii uczniów klas I-III. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!






WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC
WYCIECZKA KLASY III B
„JEDNO ŻYCZLIWE SŁOWO LUB GEST MOŻE ZMIENIĆ CAŁY D...
PROJEKT EDUKACYJNY W KLASACH DRUGICH „KLASA W TERE...