WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO "KANGUR"!

22-06-2020 6:57 konkursy

Na początku czerwca 54 uczniów Naszej Szkoły wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2020. W tym roku uczestnicy rozwiązywali zadania on-line na platformie "dzwonek.pl". W międzynarodowej konkurencji nasi uczniowie zdobyli 11 wyróżnień i  1 wynik bardzo dobry:

  • kategoria "Żaczek": Alicja Telec (2a), Natalia Trębacz (2c), Remigiusz Śledź (2d), Sebastian Borek (2d);
  • kategoria "Maluch": Daria Dworak (3b), Aleksandra Kapała (4a);
  • kategoria "Beniamin": Maja Forma (5c) - wynik bardzo dobry, Wiktoria Kucia (5b), Julia Ślusarczyk (6c), Weronika Wojtas (6c), Olga Śliwa (6e);
  • kategoria "Kadet": Magdalena Kapała (7a).

Uczniów do konkursu przygotowali: Pani Renata Małysz, Pani Bronisława Byrdy, Pani Łucja Dendys, Pani Marta Białobrzycka, Pani Dorota Kaczmarczyk-Robak, Pani Ewa Szering, Pani Bożena Hubert i Pan Władysław Saletnik.