WIOSNA WITA SZKOLNYCH GLOBTROTERÓW!

Dzisiaj pierwszy dzień kalendarzowej wiosny! Ostatnio pogoda nas rozpieszcza, słoneczko mocno przygrzewa, zaskakuje wysoka temperatura, a przyroda budzi się do życia! Jeśli jeszcze nie masz pomysłu, jak wyrwać się z zimowego snu, to znakomitym rozwiązaniem będzie dołączenie do naszej zabawy! Cóż lepszego od spędzenia wolnego czasu w sposób aktywny wraz z całą rodziną lub przyjaciółmi? Oferujemy 10 bardzo ciekawych wycieczek. Wystarczy wybrać jedną z nich, przeanalizować mapę, którą udostępniamy, a następnie cieszyć się atrakcjami na trasie! Do tego na wszystkich laureatów projektu czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, certyfikat i odznaka! Inni już się przekonali i wędrują razem z nami! Na zachętę publikujmy zdjęcia z ostatnich wycieczek. Ranking Szkolnych Globtroterów, zasady zabawy oraz opisy wszystkich tras znajdują się TUTAJ.