Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

WIELKIE SUKCESY SZYMONA I ROBERTA W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM!

20-03-2023 12:30 konkursy

Informujemy o wielkich sukcesach uczniów Naszej Szkoły! Szymon Ślusarczyk z klasy 6a został Laureatem, a Robert Zera z klasy 8f – Finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii dla uczniów szkół podstawowych z terenu województwa śląskiego, którego organizatorami byli: Śląski Kurator Oświaty oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Informacji Pedagogicznej „WOM” w Rybniku. Uczniów do konkursu przygotował Pan Marcelin Makowski. Szymon i Robert zmagali się z niezwykle trudnymi zadaniami z geografii w trzech etapach konkursu: szkolnym, rejonowym i wojewódzkim. Gratulujemy wspaniałych osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów! Brawo!!!