WIOSENNA ZBIÓRKA MAKULATURY

14-05-2021 18:54 wolontariat
W dniach 17-21 maja w Naszej Szkole zostanie przeprowadzona zbiórka makulatury. Można ją przynosić do auli budynku B codziennie do godz. 20.00. Paczki powinny być odpowiednio zapakowane, aby nie rozpadły się przy przenoszeniu. Prosimy nie pakować makulatury w worki foliowe.
Razem z makulaturą w portierni budynku B należy złożyć kartkę zawierającą imię i nazwisko ucznia, klasę oraz wagę makulatury. Za udział w akcji uczniowie otrzymają dodatnie punkty z zachowania (1 pkt za 5 kg).

Ponadto będzie prowadzona rywalizacja międzyklasowa. Trzy oddziały, które przyniosą najwięcej makulatury, otrzymają nagrody pieniężne. Wszystkich serdecznie zapraszamy do włączenia się w tę akcję propagującą ekologię!