Przejdź do treści Przejdź do menu

KONKURS „JESTEM NAJLEPSZYM BIOLOGIEM” ZAKOŃCZONY!

13-05-2021 11:00 konkursy

Tradycyjnie, jak co roku, zainteresowani uczniowie Naszej Szkoły wzięli udział w konkursie, którego celem było poszerzenie wiedzy biologicznej oraz nadanie zaszczytnego miana „Najlepszego biologa” w bieżącym roku szkolnym. Konkurs przebiegał w dwóch etapach, uczestnicy musieli wykazać się dużą wiedzą i umiejętnościami w trudnym zakresie nauki o organizacji i chemizmie życia.

Pierwsze miejsce w konkursie i zaszczytny tytuł „Najlepszego biologa” w szkole zdobyła uczennica klasy 7e - Martyna Mazur. Drugie miejsce wywalczyła sobie uczennica klasy 8a - Kinga Kasińska, a trzecie zdobyła Zofia Pięta z klasy 5a.

Gratulacje i podziękowania wszystkim Konkursowiczom składa organizatorka konkursu - Pani Maria Joniec.