WIKTOR – ZWYCIĘZCA!

22-11-2023 21:48 konkursy

We wtorek (21 listopada 2023 r.) został rozstrzygnięty konkurs „Widok z mojego okna – Każdy inny, wszyscy tak samo ważni”, którego organizatorem jest Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Bielsku-Białej. Artyści musieli przedstawić w pracach plastycznych postawy pełne szacunku i życzliwości dla różnorodności… z drugiej strony okna. W tegorocznej edycji konkursu zaprezentowano 80 prac. Uczeń Naszej Szkoły – Wiktor Tyrna z klasy 3a – został laureatem konkursu i zajął I miejsce! Praca świadczy o wielkich artystycznych umiejętnościach i wrażliwości twórcy. Swoją przepiękną techniką plastyczną, perfekcyjnym odzwierciedleniem szczegółów oraz ciekawym spojrzeniem na temat pracy chłopiec zachwycił jurorów. Gratulujemy!