Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

NAGRODY ZA TALENCIAKI!

17-11-2023 9:54 konkursy

Zakończyła się akcja „Szkoły Pełne Talentów”, w której Nasza Szkoła zgromadziła aż 6834 talenciaki. Wymieniliśmy je na następujące nagrody rzeczowe:

- giga bierki: 600 talenciaków;
- zestaw lin-skakanek: 600 talenciaków;
- pakiet 6 gier integracyjnych: 650 talenciaków;
- zestaw 10 piłek do siatkówki: 850 talenciaków;
- zestaw 10 piłek do piłki nożnej: 900 talenciaków;
- zestaw 12 piłek Skin-Softi: 1350 talenciaków;
- 2 zestawy 12 piłek do rytmiki: 1800 talenciaków.

Dziękujemy za ogromne wsparcie i każdy przekazany kupon! Kolejny raz okazało się, że możemy liczyć na naszą szkolną społeczność!