WIELKA WYGRANA SP 32!

22-05-2023 5:37 konkursy

W sobotę zakończyło się głosowanie internautów na najpiękniejszy ul w ramach konkursu plastycznego „Wesołe Dni Pszczoły” zorganizowanego przez firmę KAREVA oraz Centrum Handlowe Sarni Stok w Bielsku-Białej. Zwycięstwo Naszej Szkoły w głosowaniu było jedynie połową sukcesu. W wielkim napięciu oczekiwaliśmy na werdykt konkursowego jury. Wczoraj organizator ogłosił, że podzieliło ono opinię publiczności i tym samym SP 32 zwyciężyła w całym konkursie!!! Nagrodą Główną jest obsadzenie terenów zielonych wokół zwycięskiej placówki o wartości 2000 złotych. Teraz szkolny ogród będzie jeszcze piękniejszy! Przypomnijmy, że nasza praca plastyczna została przygotowana przez wychowanków świetlicy pod kierunkiem Pani Marioli Plazy-Panewki, Pani Beaty Dudek i Pani Iwony Haręży-Lorek. Gratulujemy!