STOISKO SP 32 NA BESKIDZKIM FESTIWALU DOBREJ ENERGII

21-05-2023 6:57 nasze zainteresowania

Uczniowie Naszej Szkoły pod opieką Pani Doroty Kaczmarczyk-Robak współorganizowali stoisko Nadleśnictwa Bielsko oraz warsztaty przyrodnicze dla przedszkolaków na XIII Beskidzkim Festiwalu Dobrej Energii. Piknik odbył się w dniu 19 maja 2023 r. w Paku Słowackiego w Bielsku-Białej. Nasi uczniowie zapoznawali dzieci z warstwową budową lasu, uczyli rozpoznawać gatunki drzew po liściach, owocach i nasionach oraz identyfikować tropy zwierząt. Przygotowane zabawy stworzyły możliwość nauki przez doświadczenie.