Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

WAKACYJNY NUMER „ECHA SZKOŁY”!

21-06-2024 6:00 nasze zainteresowania

Oddajemy w Wasze ręce ostatni w tym roku szkolnym numer naszego czasopisma „Echo Szkoły”. Znajdziecie w nim interesujące artykuły oraz mnóstwo rozrywki. Tematem przewodnim tego wydania są wydarzenia związane z realizacją projektu NASK Edukacyjna Sieć Antysmogowa. Między październikiem a kwietniem w klasach I-VIII odbyły się zajęcia na temat smogu (więcej informacji na ten temat przeczytacie na stronie 3.). Z okazji wakacji życzymy Wam wspaniałego wypoczynku, przepięknej pogody i niezapomnianych przeżyć. Do zobaczenia za dwa miesiące! Ten, jak i archiwalne numery „Echa Szkoły”, znajdziecie TUTAJ.